Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Akrilik

Akrilik

Filter articles
NAIL-EON Remove Wraps Akrilik NAIL-EON Remove Wraps
from 1,20 € *
7,50 € / 100 g
Nail kalama e Zezë Akrilik Nail kalama e Zezë
1,45 € *
NDED pluhur akriliku me ngjyrë Akrilik NDED pluhur akriliku me ngjyrë
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
NDED pluhur akriliku Akrilik NDED pluhur akriliku
from 1,95 € *
13,00 € / 100 ml
nded Pluhur metalik akrilik Akrilik nded Pluhur metalik akrilik
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Akrilik shkëlqim pluhur ar Akrilik nded Akrilik shkëlqim pluhur ar
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Akrilik pluhur ngjyrë temat argjendi shkëlqim Akrilik nded Akrilik pluhur ngjyrë temat argjendi shkëlqim
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Akrilik konfeti pluhur ngjyrë e ngjyrosur Akrilik nded Akrilik konfeti pluhur ngjyrë e ngjyrosur
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Akrilik stoli Powder Bardhë Akrilik nded Akrilik stoli Powder Bardhë
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Pluhur akrilik ngjyra temat stoli bardhë Akrilik nded Pluhur akrilik ngjyra temat stoli bardhë
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml Akrilik Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml
from 1,95 € *
24,38 € / 100 ml
Shine Night Powder Pastel Akrilik Shine Night Powder Pastel
2,25 € *
75,00 € / 100 g
Dappen Dish Glass Akrilik Dappen Dish Glass
2,37 € *
Vylet Nails mbushës tipsash Akrilik Vylet Nails mbushës tipsash
2,95 € *
19,67 € / 100 ml
nded Akrilik Liquid Premium Akrilik nded Akrilik Liquid Premium
2,95 € *
2,95 € / 100 ml
NDED lëngje akriliku profesionale Akrilik NDED lëngje akriliku profesionale
from 2,95 € *
2,95 € / 100 ml
NDED lëngje akriliku për fillestarë Akrilik NDED lëngje akriliku për fillestarë
from 2,95 € *
2,95 € / 100 ml
Vylet Nails lëngje akriliku, pa erë Akrilik Vylet Nails lëngje akriliku, pa erë
3,45 € *
3,45 € / 100 ml
NAIL-EON Furçë Akrilik Akrilik NAIL-EON Furçë Akrilik
from 3,95 € *
NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut Akrilik NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut
3,95 € *
20,79 € / 100 g
Vylet Nails pudër akriliku me ngjyrë Akrilik Vylet Nails pudër akriliku me ngjyrë
from 7,56 € *
5,60 € / 100 g
Vylet Nails Studio-Edition Precious Acryl Powder Akrilik Vylet Nails Studio-Edition Precious Acryl Powder
from 7,95 € *
26,50 € / 100 g
Çikë shkopinj 6 copa Akrilik Çikë shkopinj 6 copa
2,39 € *
-70%
nded tretës akriliku Akrilik nded tretës akriliku
from 8,95 € *
8,95 € / 1000 ml
Arkada xhel rindërtimi akrilik me argjend Akrilik Arkada xhel rindërtimi akrilik me argjend
21,72 € *
217,20 € / 100 g

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Akrilik:

Pluhur akriliku
Akriliku është një material që njihet prej shumë kohësh në pikturë. Është mjaft rezistent dhe i qëndrueshëm, lejon që ngjyrat dhe format të punohen në variante të ndryshme të pafundme si dhe është relativisht i lehtë për tu përdorur. Akriliku mund të...
Lëngje akriliku
Thonjtë e modeluara bukur nuk duhet të mbesin një dëshirë. Edhe në rastet kur thonjtë tuaj natyrale vuajnë si pasojë e shkaqeve të ndryshme dhe nuk janë estetikë për syrin. Ajo që dëshiron ta ndryshojë këtë pamje, mund të mendojë si alternativë...
Accessories akrilik
Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të aksesorëve me cilësi të lartë akrilik për thonjtë artificiale me pritje të fortë. Prodhimet tona akrilik janë shokun e përkryer të pluhur tonë profesionale dhe të lëngshme. Kështu që ju të shpejt dhe me lehtësi të me

Si shumë aspekte të tjera të dizenjimit të thonjve, edhe trendi i thonjve me akrilik ka ardhur nga Amerika. Atje ata janë përdorur për një kohë të gjatë dhe kanë zëvendësuar gradualisht, pothuaj ashtu si tek ne, thonjtë artificial prej xheli. Mos u habisni që thonjte e akrilikut duken absolutisht si thonj të vërtetë dhe ndaj janë akoma më të lehtë për tu realizuar. Një avantazh ky për të gjithë ata, që dëshirojnë që të paktën një herë ti modelojnë vetë thonjtë e tyre, në vend që të shkojnë në një studio profesionale thonjsh. Esenciale është natyrisht përkrah përzgjedhjes së produkteve edhe cilësia e tyre. Të dyja këto do ti jeni tek kategoritë e produkteve. Nëse nuk ia keni marrë dorën siç duhet apo nëse ndiheni të pasigurt dhe dëshironi të informoheni diçka më tepër, atëherë shfletoni udhëzuesin e modeleve të akrilikut.  Këtu do të gjeni këshilla dhe truke për dizenjot e thonjve tuaj. Shabllonet e modeluara ju kursejnë përdorimin e tips-eve. Kështu edhe thoi bëhet më i qëndrueshëm. Përgatitësi i thoit përgatit thoin artificial, duke pastruar thoin natyral nga yndyra në mënyrë që  Acryl-Nailart-Design të mbajë më mirë. Nëse ju keni përgatitur thonjtë tuaj prej akriliku por ju është kujtuar një model i ri, këtu do t’u ndihmojë tretësi i akrilikut. Ai largon shpejt dhe lehtë shtresat që doni të fshini. Produkte të tjera të rëndësishme për Acryl-Nail art-Design tuaj individuale do të gjeni tek kategoritë përkatëse të Nail Design. 


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€