Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Akrilik / Lëngje akriliku
NDED lëngje akriliku
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Art Designs Liquid poliuretanike për studio gozhdë profesional është ajër forcim dhe të përdorni të lidhura me gozhdë pluhur design akrilik. akrilik Nail Liquid Designs direkt nga prodhuesi i cilësisë më të lartë shkon e madhe për të gjithë dizajn gozhdë pluhur akrilik.

- Në më të lartë të cilësisë gozhdë design

- Air-kalitje

- Për të përdorur në lidhje me hartimin gozhdë pluhur akrilik

- Rreth 2 minuta kohë kurë

- Nail Designs Liquid akrilik shkon e madhe për të gjithë pluhur design gozhdë akrilik "

Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Produkti ynë nded Acryl solucion është e përshtatshme si për fillestar ashtu edhe për profesionalistë.

Hapi 2: Përdoreni solucionin si zakonisht në një gotë Dappen.

Hapi 3: Futni furçën në solucion dhe më pas në pluhurin përkatës.

Hapi 4: Modeloni dizajnin tuaj të thonjve dhe lërini të ngurtësohen për rreth 2 minuta.Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5
Përmbledhje
5
15
4
6
3
1
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar