Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Akrilik / Lëngje akriliku
Mbartës akrilik - Blej miras tani përsosur mbartës akrilik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+


Hiq thonjtë akrilik - Ja pret një produkt të klasit të lartë për ju për të zbuluar. Nded mbartës akrilik është një mjet i domosdoshëm, qoftë në përdorim komercial ose privat, të butë dhe të shpejt të hequr qafe modeluar me thonjtë akrilik nga materiale skrap. Një aplikim i thjeshtë dhe shumë i realizueshëm edhe flet për përdorimin e këtyre të lëngshme akrilik. Ashtu si të gjitha produktet që ju mund të blejnë nga ne, dhe kjo mbartës është zhvilluar në përputhje me pritjet tona dhe në nivelin më të lartë. Super cilësisë dallon këtë mbartës, kështu që ju mund të zëvendësojë Altmodellage e gishtave tuaj me kujdes, në mënyrë efikase dhe efektive. Paraqesë poshtë coarsest thonjtë e tyre të parë akrilik poshtë pastaj dip gishtin tuaj në solver. Ne ofrojmë këtë Thith Off-soakers thonj nded dhe mbartës Llak i thonjëve me sfungjer. Sigurisht, ju gjithashtu mund të marrë një anije private / xhami, por kjo duhet të jetë rezistente aceton. Pas disa minutash, ju tashmë mund të deportuar material të vjetër me një shpatull ose shkop prej druri nga gozhdë. Nëse ju doni të bëni ndonjë thonjtë artificiale të reja, ju duhet të mbajë thonjtë tuaj natyrore me vaj thonjsh dhe përfundimisht pjatë thonjsh me kujdes bottlings kalciumit verwöhnen.Verschiedene janë në dispozicion për ty. Nuk është një zgjedhje e 100 ml ml, 1000 dhe 4000 ml (këtu ju merrni 4 x 1 kontenierë litër) në shishe dehur mirë. Duart tuaja do të ndjehen rehat rreth jush me produkte të cilësisë direkt nga prodhuesi

Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Mbushni tretësirën akrilike në një nga enët përkatëse të parapara për të.

Hapi 2: Futni gishtërinjtë tuaj në tretësirë dhe mbani aty për disa minuta.

Hapi 3: Pas disa minutave ju tashmë mund të largoni ca nga materiali me anë të një lopatëze.

Hapi 4: Përsërisni këto hapa derisa të jetë larguar akrili plotësisht nga thonjtë tuaj.


Këshillë: Nëse nuk dëshironi të kryeni një modelim të ri, atëherë aplikoni mbi thonj pak vaj thonjësh ose tretman me kalcium.Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar