Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Akrilik / Lëngje akriliku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet Nails lëngje akriliku, pa erë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Vylet-Nails artit gozhdë harton të lëngshme akrilik në studio gozhdë më të lartë. Vylet-Nails artit gozhdë dizajne të lëngshme akrilik për trajtimin e pluhur akrilik premium direkt nga prodhuesi dizajn gozhdë.

Pajisje për të lëngshme Vylet-Nails modelimit harton artit gozhdë akrilik për përzierje e përsosur!
Reduktuar erë! "

Përmasat
+
0.04 Metër (m)
0.034 Metër (m)
0.103 Metër (m)
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.25
Përmbledhje
5
4
4
4
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar