Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Akrilik
Customized pluhur akrilik ngjyra për thonjtë gjatë të qëndrueshme dhe me shkëlqim
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nëpërmjet përdorimit të ndalesa-Gilb inovative dhe një Ndriçues e pluhur nded ngjyra akrilik që parandalon natyrore thonjsh thonjsh apo arti ka vizualisht padëshirueshme yellowing dhe njollë. Kreativiteti nuk njeh kufij, kur duke përdorur këtë pluhur me cilësi të lartë. Disa thonjsh përziejnë ngjyrat me njëri-tjetrin, në mënyrë që një efekt vizual ngjyra mund të arrihet. Duke përdorur produktin është e lehtë. Ajo është përdorur si çdo pluhur akrilik tjetër. Para se të aplikoni produktin me të lëngshme akrilik të përziera. Pas përzierjen, materiali duhet të zbatohet lirisht në mocionet rrethore në majë thua dhe u përhap në thonjsh.Pika më e lartë në kërkesë duhet të jetë në C-kurbë, pikërisht aty ku kalimi nga maja mund të shihet në thonjsh natyrore. Pluhur akrilik ngjyra ynë është në dispozicion jo vetëm në 30 ngjyra të modës dhe varieteteve, por edhe në madhësive të ndryshme me 5 g, 30 g ose 500 g, në mënyrë që secili konsumator mund të jenë të kënaqur. Faleminderit për çmimet e saj unbeatable ju mund të përfitojnë nga ky cilësisë studio, në qoftë se ju të urdhërojë këtë produkt prej nesh. nded pluhur akrilik ngjyra është në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: të zezë të pastër, Gold vezulluese, i pastër Brown, i pastër jeshile, e bardhë, Yellow pastër, i pastër Kuq, Pure Blue, i pastër Portokalli, Orange, papaja, fruta pasion, Pink Cherry, Lemon Yellow, Green Dardhë , rrushit, shalqi, Red Glitter, Glitter Silver Glitter, White, vezulluese Maple, vezulluese Brown errët, vezulluese Zi, vezulluese Electric Blue, vezulluese Fuchsia, vezulluese Mauve, vezulluese Seafoam, vezulluese bakri, vezulluese Russett, vezullim tullave, të verdhë vezullim, gjelbër vezulluese, vezulluese Orange, Pastel Pink, Peach Pastel, Pastel Verdha, Pastel Green, Blue Pastel, mango, Pink, Neon Yellow, Pink Neon, Neon Orange, Neon Green, Blue Neon, shumëngjyrësh, Silver Shimmer, bakri Shimmer, Pink Shimmer, Purple Shimmer, Shimmer bruz, Green Shimmer, Gold Shimmer, Red Shimmer.

Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Mbusheni solucionin akrilik në një enë qelqi (qelq Dapen).

Hapi 2: Tani, futni furçën akrilike në Acryl Liquid.

Hapi 3: Tani vendosni furçën në  solucionin akrilik, pastaj futni furçën në ngjyrë me pluhur akrilik.

Hapi 4: Vendosni topthin e vogël mbi majën e thonit tuaj dhe formoni të ashtuquajturën majën franceze (french).

Hapi 5: Atëherë kur maja franceze të jetë tharë, ju mund të vazhdoni me strukturimin e thonjve.


Këshillë: Për të formuar një SmileLine (vijë harkore) të përkryer, ekzistojnë shabllone përkatëse dhe quhen Edge Trimmer.Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6614
Përmbledhje
5
179
4
61
3
9
2
2
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar