Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Akrilik / Pluhur akriliku
NDED Makeup Powder - Premium akrilik pluhur Camouflage ngjyra - Microfine Cover ngjyra akrilik pluhur Nude
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Duart dhe thonjtë manicured bukur të gjatë nuk duhet të mbetet një ëndërr për të, edhe në qoftë se thonjtë tuaj vetë nuk janë domosdoshmërisht të përshtatshme për të. Sa më shpejt që ata janë pak më të gjatë, madje edhe ata thyejnë ose shemb. Me një gozhdë modelimit mund të ndalet. Nëse thonjtë janë të gjatë nga këshilla gozhdë, gozhdë kërkuar një zgjatje.

Pluhur akrilik tonë ju mund të jepni thonjtë thonjtë tuaj fuqinë tuaj dhe ende mbeten fleksibël. Ju keni nevojë për të procesit të lëngshme akrilik që mund të gjendet edhe në gamën tonë të gjerë. Ju nuk keni nevojë për një llambë UV, si kombinim i pluhur akrilik dhe të lëngshme që lidhet me ajër.Pluhur të lëngshme teknologji është gjithashtu i përshtatshëm për projektuesi gozhdë pak përvojë. Ju do të gjeni kombinimin e pluhur-lëngshme në kohë të ndryshme shërimin, kështu që ju mund të zgjidhni të drejtë për veten e tyre për të lehtë të krijojë skulptura më të bukura dhe kanë kohë të mjaftueshme për jetë në gjendje për të korrigjuar ndonjë gabim.

Për të mbushur deri modelimit, model i vjetër do të jetë në gjendje ngritur mase, se shtresa e re e modelimit nuk dukshme nga e vjetra. Kjo e bën një file elektrike veçanërisht të dobishme.

Bindin veten të cilësisë më të lartë të produkteve tona. Ne ju garantojnë shumë vite përvojë prodhimit dhe produktet, të cilat i plotësojnë standardet më të larta evropiane. Shih për veten tuaj, ju do të jetë i pushtuar tërësisht.

 

Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Nëse solucioni është mbushur në enën e qelqit (Dapen), atëherë ju duhet të zhytni furçën në të.

Hapi 2: Furça duhet të ngjyhet e tëra me solucion.

Hapi 3: Furçën plotësisht të lyer me solucion duhet futur majën e saj në pluhurin akrilik.

Hapi 4: Pasi të jetë formuar topthi i vogël në majë të furçës, vendoseni atë mbi thua.

Hapi 5: Rrafshoni topin e vogël dhe shpërndajeni me kujdes mbi thua.

Hapi 6: Pas një kohe të shkurtër të tharjes, duhet dhënë formë modelimit të thonjve.

Hapi 7: Lustroni thonjtë për një shkëlqim të lartë ose përdorni xhel mbyllës.


Këshillë: Ju gjithashtu mund të përdorni një Top CoatFeedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6415
Përmbledhje
5
43
4
21
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar