Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Enë bosh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Kozmetikë tenxhere për gels ruajtjen dhe pluhur akrilik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Design thonjtë me ngjyrë janë Crucible dy mure të cilësisë më të lartë për të gjitha gels gozhdë UV. Nail Design Nails Gelli Crucibles janë përdorur për të gjitha sistemet e tjera të tilla si sistemi akrilik apo tekstil me fije qelqi.

PE-Design Crucible fundit në kualitet të lartë!

Përshtatshme për të gjitha sistemet. Dritës UV + ngjeshur me kapak. "

Përmasat
+
0.065 Metër (m)
0.067 Metër (m)
0.045 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
8
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar