Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Enë bosh
Pllaka kozmetike, mur dopjo
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Design thonjtë kanaçe xhel për studiot gozhdë profesionale janë të përshtatshme për të gjitha xhel design gozhdë UV. Nail Design thonjtë doza xhel për të gjitha sistemet e gozhdë të tjera të tilla si akrilik apo tekstil me fije qelqi sistemin e përdorur.

UV xhel Nail design gozhdë sallon të cilësisë në doza më të larta nga prodhuesi Nail-Design-Euro-Discount.

Janë të UV-drita-papërshkueshme

-përfshirë. Kapak + vulë "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6818
Përmbledhje
5
33
4
10
3
0
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar