Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Enë bosh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Projektimi UV xhel tenxhere për ruajtjen e krem ose gels UV
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nail Design Nails Gelli Nail Crucible Studio e cilësisë më të lartë për të gjitha gels me dy mure dhe UV. Nail Design thonjtë tenxhere gel në hartimin e fundit nga prodhuesit gozhdë projektimit janë edhe ideale për krem dhe pluhur akrilik.

Përmasat
+
0.064 Metër (m)
0.065 Metër (m)
0.045 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6
Përmbledhje
5
4
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar