Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Enë bosh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Shishe plastike me llak, 250 ml
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nail Salon thonjtë shishe spray është e përkryer shishe spray për 250 ml pastër gozhdë, Nailcleaner ose dezinfektues. Nail Salon thonjtë shishe spray për studiot gozhdë profesional direkt nga prodhuesi Nail-Design-Euro-Discount.

Përmasat
+
0.049 Metër (m)
0.009 Metër (m)
0.189 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.666666666
Përmbledhje
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar