Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Garza swabs & pads pambuku
Blej swabs zelletten celulozës për pastrimin e favorshme thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Design thonjtë swabs tul janë mjet garzë të lirë dhe të gjithanshëm për thonjtë të pastër natyrore para, gjatë dhe pas modelimit. shtupë për dizajn gozhdë tul gozhdë studio cilësisë më të lartë gozhdë direkt nga prodhuesi.

- Roll e 500 të projektimit garzë shtupë falas gozhdë gozhdë tul "

Përmasat
+
0.163 Metër (m)
0.161 Metër (m)
0.116 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6536
Përmbledhje
5
120
4
20
3
8
2
3
1
2

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar