Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Mbështetësja e dorës
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Ana tjetër fanellë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Rehati dhe produktivitetit të shkojë dorë më dorë. Kjo dritë ana tjetër peshë do të kompliment workspace tuaj duke shtuar një kontakt të ngjyrës së bashku me përdorshmërisë praktike. Dora jonë fanellë tjetër është accessory përsosur, ajo është edhe tërheqës në dizajn dhe i përshtatshëm për të përdorur! Ajo është në dispozicion në një varietet të gjerë të ngjyrave në modë. Dizajni kontur ndihmon në parandalimin e ndonjë tensioni të panevojshme apo streset nga të shkaktuar nga ana, dore, apo gishtat. Cushioning brendshme siguron një zonë të butë të rehatshme dhe relaksuese duke punuar për krijimin e të gjitha planet tuaja gozhdë. Ngjyrat shkëlqyer dhe fanellë të butë të jashtme të bërë këtë artikull duhet të ketë për çdo projektuesi gozhdë profesionale. Nëse manicuring thonjtë, duke aplikuar extension xhel ose rritjen artificiale: të gjitha këto teknika të projektimit gozhdë mund të ndihmuar nga ky produkt. Gishtat, duart, dhe dore mund të pushojnë të qetë në kënd të përsosur, kurse pjesa tjetër anë siguron mbështetjen e nevojshme për të kryer krijimet tuaja gozhdë. Ajo do të jetë shumë e pakëndshme, nëse nuk pjesa tjetër dora është përdorur gjatë sculpting gozhdë si pëllëmbë të dorës do të duhet të mbahet në vend që do të kufizonte lëvizjen tuaj për të formuar thonjtë. Ky artikull me çmim të përballueshëm ofron rehati shtesë klientët tuaj meritojnë, si dhe komoditet që ju meritoni! Një tjetër tipar shtuar e këtij produkti është fanellë jashtme pëlhurë është heqja dhe lahet. Have a look në duart tona kategori tjetër në shumëllojshmëri e gjerë e produkteve që ne duhet të ofrojë.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar