Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Mbështetësja e dorës
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Mbështetëse dore e vehur me material mëndafshi
Details
+

"Fingernails në anën pads bërë nga shkuma dhe duke punuar ergonomik FUQI me klientët tuaj Nailstudio. dorë pads thua janë të mbuluara me kadifeje të butë, kamoshi faux ose mëndafsh.

Dorë pads Fingernails për studiot gozhdë profesional direkt nga prodhuesit design gozhdë.

- Në përfundon të ndryshme dhe ngjyra "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6471
Përmbledhje
5
12
4
6
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar