Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Mirëmbajtja e duarve + manikyri
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Mirëmbajtja e duarve + manikyri

Duart manicured janë "kartëvizita" e një gruaje. Prandaj, manikyr dhe pedikyr është aq e rëndësishme.
Kjo e ka nevojë për mjetet e duhur. Filloni me një pastrim dorë dhe të aplikojnë removers cuticle.

cuticles ashtu-zbuti mund të përdoret së bashku me një shkop prej druri raundin e shtyrë mbrapa mirë. Pasi të keni bërë thonjtë tuaj në formë, mund të zgjidhni për dizajn gozhdë.

Duhet të jetë një bojë, ngjyra dhe veror, ose më mirë një të përmbajtur dhe të natyrshme manikyr francez në kërkim? Çdo gjë që ata të vendosin, në shitoren tonë ju do të gjeni pajisje të nevojshme për të marrë një manikyr të përsosur në shtëpi para.

Kontrolloni listën tonë në heshtje dhe të frymëzuar. Kështu, manikyr është një kënaqësi!


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar