Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Penel

Penel

Penela akriliku Penel Penela akriliku
from 5,81 € *
Penela akriliku 6 Penel Penela akriliku 6
5,81 € *
Nail Art Fineliner Penel Nail Art Fineliner
from 3,62 € *
NAIL-EON Furçë Xhel Penel NAIL-EON Furçë Xhel
from 3,86 € *
Një furçë nailart Stroke Penel Një furçë nailart Stroke
from 2,05 € *
Striper Set Penel Striper Set
6,23 € *
Nail art furçë bojë Penel Nail art furçë bojë
8,28 € *
Furçë UV me Nr. 6 drejt Penel Furçë UV me Nr. 6 drejt
10,88 € *
Penel thonjsh Penel Penel thonjsh
4,10 € *
Furçë Penel Furçë
from 3,39 € *
nded Gel Gr. 2 Penel nded Gel Gr. 2
4,10 € *
Glass stilolaps Penel Glass stilolaps
from 17,69 € *
117,93 € / 100 g
Pastrues me furçë 200 ml Penel Pastrues me furçë 200 ml
4,35 € *
2,18 € / 100 ml
Brush akrilik Nr. 6 Penel Brush akrilik Nr. 6
16,95 € *

Përdorimi furçë tonë NDED për të bërë krijimtarinë tuaj ashtu si dëshironi dhe miqtë tuaj apo të njohurit atë. NDED brushat tona janë në dispozicion me ne në dizajne të ndryshme për ju të gjeni gels ndryshme trashë dhe bojra mund të na ashtuquajturit Fine Lines. Furçë tona NDED janë formuar për të i aftë që për çdo mendje krijuese dhe modelet mund të aplikohet aq lehtë dhe me saktësi dhe me qetësi. Gels tona dhe bojra mund të jetë me furçë tonë NDED edhe më e lehtë, të shpejtë dhe më saktë se se ky është rasti me të tjerët, ata ishin të përgatitur posaçërisht për nevojat e klientëve tanë përdorin.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€