Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Penel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Studio furçë thonjsh për një punë të saktë në dizajn thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"gozhdë design Nail dizajn Brushes gozhdë artit për gozhdë profesional direkt nga prodhuesit. Fingernails artit gozhdë design furçë thonjsh gozhdë harton artit janë perfekte për goditje furçë gjobë.

- Nail Design thonjve gozhdë furçë ideale të artit për linjat e bukura dhe artistike Modele

Përmasat
+
0.015 Metër (m)
0.009 Metër (m)
0.007 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.25
Përmbledhje
5
1
4
3
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar