Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Ruajtja dhe ekspozitori
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Cheap thonjsh designer qese furçë për manikyr & pedikyr
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Xhepi thua furçë me zinxhir për studiot gozhdë profesional direkt nga prodhuesi thonjtë Nail-Design-Euro-Discount. Qese thua furçë në gozhdë sallon me cilësi të lartë për gozhdë / brenda.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.7857
Përmbledhje
5
12
4
1
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar