Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Shabllonet
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Shabllonet

Shabllonet modelim, 500er roleve Shabllonet Shabllonet modelim, 500er roleve
7,96 € *
26,53 € / 1000 g
Shabllone për manikyr French Shabllonet Shabllone për manikyr French
1,53 € *
4,78 € / 100 g
Cikë pirg Shabllonet Cikë pirg
3,16 € *
35,11 € / 100 g
Template Stilletto 500 Shën Shabllonet Template Stilletto 500 Shën
7,96 € *
15,61 € / 1000 g
NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut Shabllonet NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut
10,39 € *
51,95 € / 100 g
NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut Shabllonet NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut
10,39 € *
54,68 € / 100 g
Art Nail Stencils Shabllonet Art Nail Stencils
1,55 € *
Modelimi templates transparente Shabllonet Modelimi templates transparente
7,96 € *
10,61 € / 100 g
Çikë shkopinj 6 copa Shabllonet Çikë shkopinj 6 copa
7,96 € *

Ju dëshironi të zbukuruar thonjtë tuaja vetëm ende në fuqi? Nëse dizajnin e bardhë me lule për dasma, pemët e Krishtlindjeve, motive engjëll për Krishtlindje apo një dizajn i shokuar për pushime verore. Me Konad tona origjinale templates ju mund të gjeni garanton të drejtën e motiv për çdo rast. stencils janë bërë prej metali elastik që garanton një jetë të gjatë me kujdesin e duhur. Aplikimin është e thjeshtë dhe e lehtë për të mësuar. Parashikon si një punon pro të bukur të artit në thonjtë tuaj. Konad vulosje stencils dhe ngjyra vulosje janë gjithashtu të përshtatshëm për thonjtë natyrore. Ata gjithashtu mund të përbëhet nga një dizajn gozhdë të thjeshtë të bëjë një sy-tërheqëse. Try it out. Ju do të jetë i habitur!


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar