Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Studio thonjsh e lëvizshme (valixhe, vagonetë)
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Rastet thonjsh thonjsh kozmetike për thonjsh celular
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ky dizajn të ri gozhdë dorë bagazhet është e përkryer për sallon celularin tuaj gozhdë. Për shkak të madhësisë së tij e bën të përshtatshëm gozhdë design dorë valixhet për të transportuar mrekullisht duke ofruar hapësirë ​​të mjaftueshme për të gjitha sendet kryesore Nail Design.
Ky dizajn gozhdë dorë valixhe merr kompani e dizajnit tuaj gozhdë në një nivel të lëvizshme, ju vizitoni klientët tuaj në shtëpi dhe të marrin të gjitha sendet e nevojshme Nail Design renditura me kujdes.
Midis përfitimeve të saj:
- gozhdë design dorë bagazhet është bërë e cilësisë së lartë, alumini të ngurta me qoshe të rrumbullakosura
- Për të mbrojtur përmbajtja e brendshëm të mureve me shkumë të zi anti-statike rreshtuan.
- Design Hand Nail-rast ka një sistem të ruajtjes lëvizshëm karrocë me 5 compartments të veçanta, të cilat janë të përshtatshme në mënyrë ideale për të hartuar pajisje tuaj gozhdë, të tilla si Mjete dhe sende të artit gozhdë për të kryer në mënyrë të mirë
- pjesën e poshtme të valixhe design gozhdë me dorë është mjaft hapësira e magazinimit për një njësi të lehta shërimin, të tilla si "njësi UV-dritë - 4-Röhren-weiß/silber" në mënyrë të sigurtë të akomoduar
- Përfshirja e 2 çelësat

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4
Përmbledhje
5
31
4
9
3
4
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar