Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Aksesorë / Vegla pune
NAIL-EON pinca akriliku dhe lëkure thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Cuticle cilësisë së lartë pranga gozhdë të projektimit për heqjen e lehtë të cuticle dhe gozhdë qoshet mirën. Nail Cuticle pranga është e cilësisë profesionale dhe me një version të shtrirë (jetë të gjatë raft - jo braktisjet nga mengene).

Përmasat
+
0.155 Metër (m)
0.084 Metër (m)
0.011 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.9
Përmbledhje
5
12
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar