Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Airbrush
Nail Art stencils - Pajisje për Stampingmotive krijuese
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Dizajne të ndryshme të sigurojë që me stencils projektimit gozhdë gozhdë artit kurrë nuk do të mërzitem. Të stencils vetë-ngjitës janë pajisje të rëndësishme në dizajn gozhdë dhe mund të përdoret në formë individuale apo në kombinim. Pro motiv si aplikimi, ngjyrave shumëfishtë është e mundur.
Të stencils artit gozhdë janë përdorur në thonjtë natyrore ose artificiale. Për këtë qëllim, vetë-motivi është ngjitur mbi gozhdë dhe shumë mirë presion. Hapja në template është e veshur pastaj me dëshiruar Stampinglack Ngjyrë. Është e rëndësishme të mos punojnë të jetë e mundur në skajet afishe. Menjëherë pas aplikimit, template është hequr me kujdes pa dëmtuar motiv bojë. Nëse subjekti është plotësisht e thatë, gozhdë është mbyllur. Sepse kjo është mënyrë ideale një pallto të lartë, si dhe, një pallto të qartë mund të përdoret për të mbrojtur të projektimit artit gozhdë.


Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar