Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Thonjsh Tatuazhet

Thonjsh Tatuazhet

Nail Tattoos Neon Thonjsh Tatuazhet Nail Tattoos Neon
from 0,58 € *
11,60 € / 100 g
Tatuazh frëngjisht gozhdë Tribal Thonjsh Tatuazhet Tatuazh frëngjisht gozhdë Tribal
from 0,65 € *
13,00 € / 100 g
Cover Full Nail tattoos dizajn lules Thonjsh Tatuazhet Cover Full Nail tattoos dizajn lules
from 0,65 € *
13,00 € / 100 g
Një Stroke Nageltattos Thonjsh Tatuazhet Një Stroke Nageltattos
from 0,58 € *
11,60 € / 100 g
Full Cover gozhdë lule tatuazhet Thonjsh Tatuazhet Full Cover gozhdë lule tatuazhet
0,72 € *
14,40 € / 100 g
Futbollit thonjsh tattoos Thonjsh Tatuazhet Futbollit thonjsh tattoos
from 0,48 € *
12,00 € / 100 g
Argjendi Nail tattoos Thonjsh Tatuazhet Argjendi Nail tattoos
0,63 € *
12,60 € / 100 g
Thonjsh Tatuazhet Colorful Style French Thonjsh Tatuazhet Thonjsh Tatuazhet Colorful Style French
from 0,60 € *
12,00 € / 100 g
Stoli argjendi Thonjsh Tatuazhet stil francez Thonjsh Tatuazhet Stoli argjendi Thonjsh Tatuazhet stil francez
from 0,65 € *
13,00 € / 100 g
Kufijtë Nail tatuazhet Thonjsh Tatuazhet Kufijtë Nail tatuazhet
0,60 € *
12,00 € / 100 g
Vetë-ngjitës ose si të mbuluar

Nuk janë në thelb dy lloje të tatuazhet thonjsh. Shumë nga motive të vogla janë në dispozicion si stickers vetë-ngjitës. Kërkesa është veçanërisht e lehtë për shkak se tatuazhet janë të hiqet lehtë me piskatore nga fletë mbështetje dhe ngjitur. Sticker thonjsh si mbulesë janë në dispozicion në pikat e forta të ndryshme dhe mund të jetë ose të regjistruara direkt dhe të vendoset në thonjsh, ose duhet të jetë para-ngjyhet për disa kohë në ujë. Është e përbashkët për të gjitha stickers thonjsh thonjsh që është mbyllur në fund. Pra, tatuazhet përmbahen të gjatë në thonjsh dhe për të mbajtur formën tuaj dhe fuqi për t'u ngjyrosur.

Tatuazhet thonjsh në variante të shumta të projektimit

Tatuazhet thonjsh janë aq e lehtë për t'u përdorur stickers ideale për krijimin e shpejtë të artit thonjsh imagjinative. Gamë të gjerë të harton e bën të lehtë për të krijuar çdo stil. Nëse grafik, lule, dekorativ ose romantike - për secilin dizajn dëshiruar thonjsh është e drejta gjemb thonjsh. Shumica janë motivet për të bërë në ngjyra të ndryshme apo kombinime me ngjyra, në mënyrë që të projektimit thonjsh mund të përshtatet lehtësisht në veshje dhe stil personal. Shumë stickers gjithashtu mund të kombinohet dhe të krijojnë vazhdimisht vepra të reja dhe unike të artit në thonjtë natyrore ose artificiale.

Nga një motiv të vetëm për të tatuazh të plotë të mbuluar

Përveç tatuazh të vogël harton stickers janë gjithashtu në dispozicion si një mbulesë të plotë ose për frëngjisht thonjve.Dizajn thonjsh pastaj mund të zbatohen shumë shpejt. Stickers artit thonjsh mund të vendoset për vendosjen përsosur me gërshërë thonjsh në formë dhe nuk janë fort më shumë një "punuar me dorë" me një furçë apo teknikë airbrush për të dalluar.

Gjuetar fokash si një fund

Në mënyrë për të decals thonjsh të mbajë të gjatë dhe jo çohet nga thonjsh, në hapin e fundit, një vulë është aplikuar. Varësisht se si thonjsh është projektuar, një pallto të lartë mund të përdoret ose një pallto të qartë të përdoren.Pallto të lartë është shëruar nën njësi të lehta dhe të siguron një sipërfaqe veçanërisht rezistent dhe me shkëlqim, dhe në këtë mënyrë për një kohë të zgjasin thonjtë bukur.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€