Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Thonjsh Tatuazhet
Thonjsh tatuazhet colorful style french - arti ngjyra thonjsh për fërkimit
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Zemrat dhe yjet në ngjyra të ndritshme ylberit janë ideale për të bërë thonjtë gjallë dhe i zgjuar. Aplikimi i tatuazh gozhdë ngjyra stilin francez është e lehtë. Të vetë-ngjitës stickers thonjsh janë thjesht ngjitur dhe vulosur për qëndrueshmëri.


Për t'i përmbahen tatuazh thonjsh ngjyra stilin francez në thonjsh të qëndrueshme dhe të besueshme, përgatitja e mirë është e nevojshme. Thonjsh është si zakonisht manicured dhe formë, apo të ndërtuar nën thonjsh. Tani aplikuar në sipërfaqe të përfunduar, të pastër gjemb thonjsh e vogël mund të pozicionuar si e dëshiruar. Për imazhet e dëshiruar nga fletë zgarë merren me pincë, prerë në forma, nëse është e nevojshme dhe e vendosi në thonjsh  të pastër. Është gjithashtu e mundur për të mbjell në xhel me lagështi. Material tepërt afishe opsionale mund të hiqet me një file. Në mënyrë që stickers artit thonjsh përmbahet shërbim të gjatë dhe të besueshëm në thonjsh, një vulë duhet të zbatohet si një fund. Në varësi të gozhdë është për një pallto të qartë apo një pallto të lartë. Shtresa e fundit jep afatgjata thonjve të bukur me tatuazhe çuditshëm thonjsh në ngjyra të ndritshme.

Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar