Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Forma
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Forma në formë tërfili për ditë të lumtur, apo madje prag të Vitit të Ri
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Art formëson tërfili
forma tonë popullor dhe i njohur në formën e një mandat katër-fletë
Tërfil. Jo vetëm për fat të mirë për vitin e ri.
Nail forma Tërfil
janë në dispozicion në një përzgjedhje të ngjyrave. Paketuar në një dobishëm vidë-
Tubs plastike.
Zbukuruar thonjtë tuaja me artin forma gozhdë tërfil. Good Luck!

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar