Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Forma
Forma e madhe lule për inkorporimin në manikyrin e thonjve lagësht ose xhel UV
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Qoftë në punë apo kur shkojnë jashtë në jetën e përditshme, gjithmonë mbani thonjtë tuaj të rregullta e të pastra. Me forma lule, bizhuteri thonjsh, bast mbi një theksuar pak lart. Këto forma të vogla janë të përshtatshme për thonjtë natyrore dhe artificiale dhe për këtë arsye mund të vendoset në manikyrin e thonjve të lagur ose në xhel ende uncured UV. Para se manikyr thonjtë tuaj si zakonisht, pastaj veshin një shtresë bazë dhe le të thatë si. Tjetra, të marrë një ngjyrë bojë ose një xhel me ngjyra në dorë dhe dekoroj thonjtë tuaj me të. Fut nailart bojëportokall lule me një shkop prej druri në materialin ende të njomë dhe le të thatë. Atëherë ajo është e rekomanduar për të aplikuar një pallto të lartë apo edhe më mirë një pallto të lartë për të nënshkruar. Kjo rezulton në një raft jetën më të gjatë bizhuteri thonjsh. Do të keni vend trajtoni thonjtë tuaj dhe thonjsh artit thonjsh me xhel UV xhel duhet në asnjë rast të vetëm pas futur nailart shapes janë shëruar nën një llambë UV. Dhe së fundi, ju duhet gjithashtu të marrin në konsideratë një vulë me një pallto të lartë ose një xhel nënshkrimin në konsideratë. Ne ju japim këto lule në një tenxhere, me një kapacitet prej 50, në ngjyra të shumta. Mos hezitoni për të krijuar thonjtë tuaj me një nailart produkt në studio thonjsh cilësisë më të lartë. Në dispozicion në ari, jargavan, vjollcë, të lehta blu, blu, jeshile metalizato, të verdhë, portokalli, rozë, akullore, pjeshke, rozë, jeshile, nenexhik jeshile, e kuqe dhe të ylberit.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar