Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Forma
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Forma drop, eyecatcher modës për të thonjsh tuaj
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

A jeni duke kërkuar për një të madh nailart që ju mund ta instaloni në disa hapa në thua tuaj? Pastaj përdorin forma bie, sepse ata mund të jetë direkt pas aplikimit ngarkesën manikyrin e thonjve me një shkop druri portokalli. Sigurisht ju mund të vënë këto forma në një xhel UV ende nuk kurohen dhe të lejuara për të kuruar nën një llambë UV. Por, para se të sjellë atë në pjatë thonjsh, ju duhet të shtyjë thonjsh tuaj me kuajt këmbët mbrapa dhe të paraqesë thonjtë në formë. Ose ju nënshtrohen një manikyr të plotë klasik. Vetëm atëherë ju mund të veshin një shtresë bazë ose një xhel bazë në thonjtë tuaj. Pastaj ju mund të zgjidhni ngjyrën e dëshiruar manikyrin e thonjve apo të aplikoni një ndërtues dhe vendosni bie direkt pas. Ajo është gjithashtu e mundur që të përdorin një xhel ngjyra në vend të një ngjyrë bojë. Ju lutem, mos e thatë ose para se të ngurtësohet. A keni bërë këtë, ju duhet ende të nënshkruar këtë thonjsh bizhuteri inlaid me një pallto të lartë, pallto të lartë ose me një xhel nënshkrimin.Vula është një fantazmë e një qëndrueshmëri shtesë. Ju mund të zgjidhni nga më shumë se 10 ngjyra. Çfarë jeni duke pritur për të? Rendit sot për një filxhan të vogël plastike me një kapacitet prej 50 pika që mund të blihet nga ne në studio thonjsh cilësisë më të lartë. Në dispozicion në artë, Purple metalike, Baby Blue metalike, Rainbow, krem ​​metalike, bruz blu, jargavan, Ice, bakri metalike, bari jeshile, rozë dhe të gjelbër nenexhik.

Përmasat
+
0.03 Metër (m)
0.028 Metër (m)
0.019 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar