Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Forma
Hype: forma Star për artin tuaj thonjsh në dorë dhe këmbë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ju doni thonjtë tuaj pas një manikyr ose një thonjsh modelimit edhe me një të bukur nailart dekoroj? Në kthim, ylli forma thelbësisht mirë. Me ta, ju mund të bëni thonjtë tuaj individualisht si e dëshiruar. Pasi ta keni redaktuar thonjtë tuaj me një shtresë bazë, ju gjithmonë të pikturoj vetëm me një thonjsh polish tuaj të zgjedhur ngjyra thonjsh, sepse forma mund të futet vetëm në thonjsh llak lagur. Me majë njomë e një shkop druri portokalli, të marrë në forma dhe vendin e tyre e dëshiruar si në një ngjyrë bojë. Bojë çdo thoin kështu në të njëjtën mënyrë një nga një. Bëni përdorin yjet për një model ose të krijojnë një të vetëm në gozhdë. Le të bojës së bashku me nailart . tharje Pas çdo gjë është e thatë, ne rekomandojmë që nailart star për të nënshkruar me një pallto të lartë. Sigurisht ju mund të futni yllin thonjsh të projektimit në një xhel thonjsh nuk është shëruar ende shtrëngoi dhe më pas nën një dritë UV. Kjo nuk ka rëndësi, pasi që faza xhel ndodh.Gjëja kryesore është ende në një gjendje të njomë. Sidoqoftë vlen këtu, të aplikojnë për të përfunduar një nailart xhel nënshkrimin. Jeni kurioz rreth kësaj cilësie yll për thonjtë tuaj, atëherë ju urdhërojë një tenxhere të 50 në ngjyrën tuaj të dëshiruar. Në dispozicion në hije e portokalli shimmering, argjendi, rozë, akullore, të verdhë, kajsi, oqean jeshile, jargavan, ari, e kuqe, blu dhe nenexhik.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.25
Përmbledhje
5
1
4
3
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar