Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Fragmente guaskash
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Fragmente guaskash

Nice duart nga natyra si të jetë stolisur. Dhe përse të mos paguajë këtë haraç të estetikë natyrshme se me materiale natyrore? Ashtu si natyra ka krijuar një varg të tillë të gjerë të ngjyrave dhe formave të predha, kështu janë splinters tona të ndryshme të shell. Një larmi e ngjyrave dhe hije të mund të bëjë një ndeshje e përkryer me stilin tuaj, veshje dhe props të tjera. Thonjtë juaj do të jetë i papërballueshëm dhe me atë efekt të veçantë!
Patate të skuqura janë shpërndarë në xhel apo llak UV ende me lagështi, dhe një herë ata kalit, dekorata janë bashkangjitur në gozhdë.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar