Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Gurë rrugësh
Rhinestones ovale për gaz nailart në thonjtë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ovale rhinestones vezullim dhe vetëtin në çdo dritë. e tyre nailart është theksuar nga forma e bukur e gemstones. Ata janë të përjetshëm dhe janë në dispozicion në shumë ngjyra të ndryshme për të zgjedhur nga. Vendi gurë individualisht ose në formimin më të madh në tuaj nailart a. Thonjtë e duarve të tua dhe / ose këmbët janë shndrit kaq interesante dhe për të tërhequr vëmendjen. Krijojnë thonjtë tuaj modeluar teka. Dërgo thonjtë tuaj natyrore, si dhe dekorime imagjinative.Procesi është i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë. The rhinestones ovale janë përdorur në manikyrin e thonjve ende e lagësht apo nuk kurohen ende shtresa UV xhel. Nëse ju modeluar thonjtë tuaj me akrilik, gurët mund të vendosen edhe në shtresën e fundit të nënshkrimit. Është e rëndësishme në përdorimin e manikyrin e thonjve që ju lutemi, një pallto përfundimtar i lyej me vernik të qartë apo pallto të lartë aplikuar. Kjo shtresë shërben si një shtresë mbrojtëse të qartë për pikturës dhe nailart. Qëndrueshmëri dhe freski e thonjve të pikturuara me ngjyra të zgjatet në qoftë se ju ri-aplikoni një shtresë e llak e qartë pas dy deri në tri ditë. Hiq gurë me lehtësi me mbartës manikyrin e thonjve. E thonjve, të cilat janë modeluar me xhel dhe akrilik sistemet që gurë të vegjël janë paraqitur thjesht poshtë mbushje. Në dispozicion në ngjyra të fundit me një përmbajtje prej 50 copë për qese. Provoni rhinestones tona ovale nga - ju do të jetë i habitur! Dispozicion në qelibar, rozë, kristal, jeshile, rozë, të kuqe, jargavan, blu e errët, bruz, vjollcë, ari, të verdhë, jeshile, blu të lehta dhe argjendi.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar