Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Gurë rrugësh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Rhinestones drejtkëndëshe planifikojë në shumë ngjyra të modelimit thonjsh
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Rhinestones rectangle ju ftojmë që të shikoni më afër. e tyre nailart është veçanërisht elegante me gemstones me gaz. Ju duhet të keni përjetshëm në formën e saj dhe në shumë ngjyra të ndryshme me ne. Vendi gurë individualisht dhe delikate apo i pasur dhe i mrekullueshëm. Thonjtë e duarve të tua dhe / ose këmbët jemi një të veçantë sy-tërheqëse. Dekoroj thonjtë tuaj modeluar në zemrat përmbajtjen e tyre dhe gjithashtu të ju jap thonjtë natyrore një kontakt të veçantë.Basemaps përpunimit. Të rhinestones drejtkëndëshe janë përdorur në manikyrin e thonjve ende i lagësht e zgjedhjes suaj ose një shtresë jo të kurohen ende të xhel UV. Kur thonjtë modeluara gurë akrilik mund të vendosen edhe në shtresën e fundit të nënshkrimit. Mënyra më e mirë për të dekoroj rhinestones tona drejtkëndëshe me praktikën dhe të performancës. Është e rëndësishme për përdorimin e manikyrin e thonjve që ju ende lutem aplikoni një shtresë përfundimtare të pallto të qartë polish ose të lartë. Kjo mbron artin bojë dhe thonjsh. Këtu është një tip pak për ju: për të zgjatur jetën shelfin dhe freski e thonjve me ngjyra të pikturuar, ju mund të edhe një herë pas dy deri tre ditë, një shtresë e clearcoat. Përveç xhel dhe akrilik sistemeve të hequr gurët e lehtë me mbartës manikyrin e thonjve përsëri. Përmbajtja: 1 qese prej 50 copa (një ngjyrë) Ne kemi shumë ngjyra të ndryshme në varg - Përzgjedhja profesionale në çmime më të mirë! Në dispozicion në ngjyra jeshile, jargavan, i kuq, rozë, i zi, Argjendi, e kaltër e errët, Kalter Shendrritese, purpurtëi Kuq, crystal, ari, bruz, qelibar dhe të verdhë-

Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar