Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Gurë rrugësh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Rhinestones sheshi në shumë ngjyra për thonjtë xhel bukura
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Për të dhënë thonjtë tuaj natyrore apo se diçka të veçantë për një manikyr ose modelimit, nuk është një e mrekullueshme nailart pothuajse në të. A jeni ballafaquar me pyetjen se cili nga opsionet e shumta që ju duhet të konsideroni, ne mund t'ju ndihmojë me rhinestones tanë shumëllojshmëri të madhe. Këto janë shumë të popullarizuara dhe janë në dispozicion në dizajne të ndryshme. Të rhinestones katrorë, në më shumë se 10 ngjyra të ndryshme janë të përfshira. Ju mund të lehtë dhe të shpejt të dekoroj thonjtë tuaj me atë sipas shijes tuaj. Menjëherë pas ju kanë mbajtur thonjtë tuaj të formësuar dhe solli në gjatësinë e saktë, bojës apo model pallto një bazë apo abetare dhe ndërtues në. Menjëherë pas kësaj, ju mund të merrni një ngjyrë apo një xhel ngjyrë Llak i thonjëve në thonjtë tuaj. Ndërsa ky apo kjo xhel bojë është ende e patharë, vend me një shkop druri Portokalli sa më shumë të gurëve në thonjsh mbi se si ju dëshironi. Pastaj thahet plotësisht, dhe të lejojë të kalit. Së fundi, ju bëni një pallto të lartë ose xhel nënshkrimin për qëndrueshmëri të mirë nailart rhinestones. A e kemi përgjigjem pyetjes tuaj dhe ju keni për këto gurë nga diamant i rremë, në studio thonjsh cilësisë më të lartë. Gjeti hir? Pastaj nuk presim më shumë dhe kap ju. Dispozicion në të gjelbër ari vjollce, jargavan, drita blu, argjendi, blu, kristal, rozë, të kuqe, rozë, bruz, zezë, e gjelbër, qelibar dhe të holla.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.8667
Përmbledhje
5
13
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar