Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Gurë rrugësh
Zemra prej guri normal
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail art harton rhinestones zemër direkt nga prodhuesit në shumë ngjyra, gozhdë të projektimit të përshtaten në manikyrin e thonjve. Nail art harton rhinestones zemër për Salons gozhdë profesionale gozhdë në cilësi të projektimit të lartë.

- Nail art harton rhinestones zemër për të futur në:
- polish lagur thonjve apo art gozhdë design
- Jo ngurtë design gozhdë gel UV

- Kur ngarkimit në projektimin llak thonjsh, ju lutem vini re
Arti harton Nail se rhinestones zemra mbyllur ende me design gozhdë Top-Qendra
do të ketë!

- Përmbajtja: 50 copë në thes

- Ngjyra të ndryshme "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5
Përmbledhje
5
3
4
3
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar