Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Konad vulosje
Praktike të projektimit thonjsh burimet: paleta ngjyra përzierjen e KONAD
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nëpërmjet paleta lule-formë Konad të
Ngjyrat Paint vendosur në mënyrë që ngjyrat nuk do të kandidojë në njëri-tjetrin. Nëse kjo është për qëllim, megjithatë, ju keni
Rajon Qendrore e varg Konad hapësirë ​​të mjaftueshme për kreativitetin tuaj në airbrush falas
drejtuar atë.
Me Heqës gozhdë ju mund të përdorni të bojë të tepërt në
Konad hiqni kaci. "

Përmasat
+
0.142 Metër (m)
0.099 Metër (m)
0.006 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.3333
Përmbledhje
5
1
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar