Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Konad vulosje
Template KONAD vula në mbi 80 dizajne të ndryshme
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ju doni të dekoroj thonjtë tuaj të modës? Megjithatë, këto arti gozhdë duhet të lënë thonjtë tuaj shpejt dhe me lehtësi të paraqitet në shkëlqimin? Pastaj ju duhet të provoni Konad template tonë pullë. Me atë që ju lehtë mund të përsëri vulos motive të bukura. Ju do të jetë i habitur se sa e lehtë dhe në një kohë të shkurtër ju mund të bëni të bukur me thonj vulosje tuaja. Me templates tona ju ndonjëherë mund të kryejë 7 tablo të ndryshme të vogël, një flutur, një rosë apo një merimangë në gozhdë tuaj. Si një abetare, ju së pari të veshin një të ndritshme Konad manikyrin e thonjve dhe le të thatë si. Merrni hapin tuaj të ardhshëm në template dhe vendoseni atë në një bazë nga e cila mund të trajtohet me manikyrin e thonjve mbartës. Nëse jeni të shqetësuar se ju mund të kaloj template, ne rekomandojmë mbajtësin tonë template. Aty ju mund të vendosni klishe tuaj dhe çik subjektin tuaj me një ngjyrë të dëshiruar Konad polonisht. Me kruese, tani ju mund të hiqni bojë tepërt nga imazhi dhe do të vazhdojnë të gjitha të tjera të nevojshme vulën hapa. Kjo template është krijuese janë bërë nga një metali të qëndrueshme dhe kështu ajo mund të përdoret për herë të panumërta. Mbetjet e gozhdë polish mund të hiqet lehtë me një mbartës manikyrin e thonjve dhe një jastëk pambuku. Një shumëllojshmëri e templates për vulosje tjetër Konad është në dispozicion në dyqan tonë online. Çfarë jeni duke pritur për të, kanxhë këtë template cilësi të lartë sot Konad markë.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.8022
Përmbledhje
5
140
4
29
3
3
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar