Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Kordele dhe shirita
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016

Kordele dhe shirita

Rrjeti thonjsh Kordele dhe shirita Rrjeti thonjsh
1,35 € *
Shirita thonjsh Kordele dhe shirita Shirita thonjsh
from 1,45 € *
Skelet Leaves Kordele dhe shirita Skelet Leaves
from 0,50 € *
Film thonjsh Kordele dhe shirita Film thonjsh
1,20 € *
Nail art merimangë web Kordele dhe shirita Nail art merimangë web
1,35 € *
Pupla artit gozhdë Kordele dhe shirita Pupla artit gozhdë
from 0,95 € *
-20%
Temina thonjsh Kordele dhe shirita Temina thonjsh
from 1,20 € *
nded Magji petë gozhdë Zebër Kordele dhe shirita nded Magji petë gozhdë Zebër
2,00 € *
-50%
nded Glamour Cheetah Film Kordele dhe shirita nded Glamour Cheetah Film
2,00 € *
-50%
nded Glamour Nail petë Leopard Kordele dhe shirita nded Glamour Nail petë Leopard
2,00 € *
-50%
nded Glamour Nail petë Tiger Kordele dhe shirita nded Glamour Nail petë Tiger
2,00 € *
-50%
nded Magji petë gozhdë snake Kordele dhe shirita nded Magji petë gozhdë snake
2,00 € *
-50%
Glamour Nail petë YouTube Kordele dhe shirita Glamour Nail petë YouTube
2,00 € *
-50%
nded Magji zjarri petë gozhdë Kordele dhe shirita nded Magji zjarri petë gozhdë
2,00 € *
-50%

Thonjtë e modeluar me mjeshtëri i japin jetë duarve të një femre. Ato duken bukur dhe tregojnë përkujdesje dhe kurim si dhe ju mund ti kombinoni ato me bizhuteritë që mbani. Për këtë ju duhet të thelloheni disi më shumë në temën e modelimeve strukturore apo atë të ngjyrave në të cilat mund të gjenden edhe stolitë. Për shembull shiritat Nailart mund të kombinohen në mënyrë perfekte me byzylykët apo varset fine, pasi këto shirita përbëhen nga materiale të imta vezulluese që vendosen në manikyr apo në xhelin UV para se këto të fundit të jenë tharë. Në momentin që llaku apo xheli është tharë plotësisht, këto shirita janë fiksuar mirë dhe janë të sigurt. Këto shirita i bëjnë duart tuaja vepra arti të vërteta dhe nxjerrin në pah përkujdesjen e çdo gruaje ndaj vetes. Ato – si shumë produkte të tjera të artit të thonjve – dëshmojnë që e bëjnë lukun tuaj unik sepse ato mund të kombinohen me aksesorë të tjerë.

Ky produkt vjen direkt nga prodhuesi dhe i përgjigjet standardeve evropiane dhe është i padiskutueshëm. Cilësi e shkëlqyer, ju mund ti gjeni shiritat në shumë ngjyra të ndryshme, në mënyrë që ju të keni mundësi ti përdorni ato në çdo vepër arti mbi thonjtë tuaj. Nëse jeni të pasigurt atëherë vizitoni dhe konsultohuni me një studio thonjsh – shiritat Nailart mund të përdoren si tek thonjtë natyralë ashtu dhe tek ato artificialë. Shiritat nuk kanë asnjë efekt dëmtues mbi thonjtë, ato thjeshtë vendosen mbi manikyr ose xhel para se këto to thahen dhe më pas qëndrojnë gjatë.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar