Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Kordele dhe shirita
Meshë-hollë, të lehtë për të aplikuar film për thonjtë artificiale
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"petë thua hollë në film jar akrilik thua për dekorimin e thonjtë e tyre. film thua direkt nga prodhuesi i krijimtarisë gozhdë tuaj thoi.

Të marrin pjesë të vogël të gozhdë nxjerr në pah gisht, ulur ose lot ata nga ky shtyp un në gozhdë dhe nënshkruajnë atë me xhel UV ose manikyrin e thonjve.

- 1 fletë me 70 cm ² - në një kavanoz.

- Finger Nail Nail film është meshë hollë dhe dekorimit të përsosur gozhdë

- Ajo e mban mirë nën gozhdë llak apo UV Gel

- Në argjend dhe ari

- film është gjithashtu i përshtatshëm për anti-yellowing ose vulave "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
3.5
Përmbledhje
5
2
4
0
3
1
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar