Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Kordele dhe shirita
Stripes thonjsh thonjsh në ngjyra të shumta për model ëndërrimtare
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Art Striping Tape është vetë-ngjitës artit gozhdë filmit nga studio gozhdë më të lartë të cilësisë. Nail Art Striping Tape është shumë praktik dhe të lehtë për të procesit. Stick pas xhel parafundit UV, akrilik apo gozhdë llak shtrese e gozhdë, të prera në gjatësinë e dëshiruar dhe pastaj me nënshkrimin polish xhel, akrilik dhe gozhdë. spikatur e mundshme përfundon mbyllur para nënshkrimit të rregulluar me një rënie të zam Tip.

- shënim Processing: jo deri në cuticle dhe
Të bashkëngjitni gozhdë!

- Për zinxhir, ato kërkojnë të produktit me Rhinestud
Rendit 0113th "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.3333
Përmbledhje
5
7
4
4
3
1
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar