Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Kordele dhe shirita
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Dekoratë modës thonjsh: thonjsh shirit artit sequins sequins
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nail Design: Sequins janë shirita të hollë gozhdë artit të dekoroj thonjtë tuaj me design gozhdë. Sequins direkt nga prodhuesi Nail-Design-euro-Discount për dizajnin kreativ në thonjtë tuaj.

Duke prerë apo lot copa të vogla nga strip, vendin e saj në thonjtë dhe vulë me xhel apo llak UV.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4444
Përmbledhje
5
6
4
0
3
0
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar