Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Perla me ngjyra

Perla me ngjyra

Perla me ngjyra për thonjtë Perla me ngjyra Perla me ngjyra për thonjtë
from 0,30 € *
1,67 € / 100 g
Gjerdan perlash Nail art Perla me ngjyra Gjerdan perlash Nail art
from 0,38 € *
4,22 € / 100 g
NAIL-EON Havjar perlat Fizz Perla me ngjyra NAIL-EON Havjar perlat Fizz
from 2,08 € *
2,45 € / 100 g
Perla me ngjyra për thonjtë Ar Perla me ngjyra Perla me ngjyra për thonjtë Ar
0,45 € *
2,50 € / 100 g
Rruaza Art Nail strips Perla me ngjyra Rruaza Art Nail strips
0,63 € *
21,00 € / 100 g
Perla me ngjyra për thonjtë Sedef Perla me ngjyra Perla me ngjyra për thonjtë Sedef
0,49 € *
2,72 € / 100 g

Gishtat dhe duart janë frymëzuese për artistët – gjithmonë ka qenë kështu. Shikoni me vëmendje duart e Venusit tek “Lindja e Venusit” të Botticellis, ato gishta të modeluar me dashuri dhe kujdes që vendosen butësish mbi kraharor, ose vështroni duart e mbushura me unaza të zonjës Rubenschen – artistët frymëzohen nga duart dhe gishtat dhe thonjtë janë pjesë e rëndësishme e këtij frymëzimi. Shkëlqimi është ai që i bën thonjtë tanë të bien në sy – pse të punojmë vetëm me manikyr? Ju mund të përdorni perlat e xhamit të cilat e bëjnë pamjen e thonjve tuaj më të spikatur. Ashtu si një gur i çmuar i jep karakter të vençat një unaze, ashtu edhe perlat e xhamit i bëjnë thonjtë tuaj edhe më karizmatikë. Aq e larmishme sa është bota e gurëve të çmuar po aq e larmishme është edhe bota e perlave të xhamit, që ju do të gjeni në faqen tonë të internetit.

Mikro perlat e xhamit të asortimentit tonë janë të shumëllojshme dhe të qëndrueshme, ju keni mundësi ti kombinoni ato me çdo veshje. Vendosini ato mbi manikyr apo mbi xhel para se ai të thahet, ju i gjeni ato në shumëllojshmëri ngjyrash – ylber ose jo, transparent ose jo, në ngjyrë xhinsi, metalike apo në sedefin. E përditshme, elegante apo me ngjyra e sinkronizuar me dizenjot e zakonshme apo si pikë kontrasti: ju keni mundësi pa fund për të vendosur mikro perlat e xhamit në dizenjot e thonjve tuaj.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€