Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Petë thonjsh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nail petë - Gold - për shfaqje fisnike dhe joshës artit gozhdë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Fletë metalike gozhdë në ari është e përshtatshme në mënyrë ideale për të sjellë artin gozhdë të shpejtë dhe me një kthesë në gozhdë. Dizajni është krejtësisht e ndryshme nga aplikimi i bojës ose xhel me ngjyra, ka mënyra të panumërta për procesin e fletë metalike me shkëlqim. A është styling të përkryer, duke krijuar një vulë me pallto të lartë ose pallto të qartë shtresë mbrojtëse dhe siguron shkëlqim të gjatë dhe të zeroja dhe ndikojnë sipërfaqe rezistente.
Për gozhdë krijimin e artit me fletë metalike gozhdë - sipërfaqe gozhdë ari duhet të jenë të pastër dhe pa dhjamë. Ideal është një pastrim paraprak me korrent dhe Zellette, kështu një ngjitje të përsosur e ngjitës filmit është e garantuar. Ngjitës është aplikuar thinly me thonjsh dhe tharë pak. Vetë substanca e qumështi në transparente ngjyra, film transferimi mund të vendoset dhe të shtypur me një shkop druri apo një Swirl Spot. Pas tharjes të plotë, film mbrojtëse lehtë mund të hiqet dhe të nxjerr në pah ari shkëlqen në shkëlqim metalik. Në fund të një pallto të lartë aplikohet, përfundojë vulos gozhdë dhe rrit shkëlqim dhe qëndrueshmëri. Nëse petë gozhdë përdorur në thonjtë xhel, një ndërtues zëvendësoi ngjitës. Shtresa xhel është para-shërohet, pas futur fletë metalike gozhdë shërimin përfundimtar zhvillohet nën llambës UV.
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar