Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Pluhur vezullues

Pluhur vezullues

Pluhur vezullues Pluhur vezullues Pluhur vezullues
from 0,25 € *
0,57 € / 100 g
NDED pigmente ngjyrash Pluhur vezullues NDED pigmente ngjyrash
from 1,95 € *
65,00 € / 100 g
nded Velvet Dust thonjtë të tëra Pluhur vezullues nded Velvet Dust thonjtë të tëra
from 0,58 € *
4,83 € / 100 g
Shine Night Powder Pastel Pluhur vezullues Shine Night Powder Pastel
2,25 € *
75,00 € / 100 g
nded Akrilik konfeti pluhur ngjyrë e ngjyrosur Pluhur vezullues nded Akrilik konfeti pluhur ngjyrë e ngjyrosur
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
Laser Nail Glitter Pluhur vezullues Laser Nail Glitter
from 0,57 € *
5,70 € / 100 g
nded Akrilik stoli Powder Bardhë Pluhur vezullues nded Akrilik stoli Powder Bardhë
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Akrilik pluhur ngjyrë temat argjendi shkëlqim Pluhur vezullues nded Akrilik pluhur ngjyrë temat argjendi shkëlqim
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
Pluhur vezullues, i trashë Pluhur vezullues Pluhur vezullues, i trashë
0,85 € *
3,40 € / 100 g
nded Akrilik shkëlqim pluhur ar Pluhur vezullues nded Akrilik shkëlqim pluhur ar
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
nded Pluhur akrilik ngjyra temat stoli bardhë Pluhur vezullues nded Pluhur akrilik ngjyra temat stoli bardhë
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g

Kontraste të lehta ngjyrash, efekte të vogla vezulluese dhe një larmi e pafundme ngjyrash: ja ëndrra e çdo artisti. Dizenjimi i thonjve është një art mbi një sipërfaqe shumë të vogël, është një art fizik dhe nuk është thjeshtë dhe vetëm stolisje. Ai është një art i përkohshëm dhe kjo shpjegon edhe joshjen e veçantë që karakterizon thonjtë e modeluar. Thonjtë artificialë mund të modelohen duke përdorur një larmi materialesh, ato mund ti përshtaten çdo luku dhe rasti, duke e bërë pamjen tuaj edhe më të veçantë. A nuk ëndërroni ndonjëherë, të keni shkëlqimin e yjeve të natës mbi thonjtë tuaj, të mbani të fiksuar momentin e një estetike të thjeshtë dhe ta keni atë tuajën të paktën për një kohë të shkurtër?  Pluhuri me shkëlqim ju jep këtë mundësi. Ky pluhur i imët vezullues mund të aplikohet shumë lehtë mbi thonjtë tuaj artificialë apo natyralë, ju mund ta realizoni atë vetë në shtëpi ose të shkoni në një studio thonjsh. Pluhuri me shkëlqim aplikohet mbi manikyr para se ky i fundit të jetë tharë dhe pas tharjes së manikyrit ai nuk bie më. Pluhuri me shkëlqim gjendet në shumë ngjyra të ndryshme, një ngjyrëshe ose i përzier, me xixa, në ngjyra neoni, fluoreshente, i bardhë, metalike, në ngjyra ari apo argjendi, e bardhë e thjeshtë, me shkëlqim ose mat. Për momentet më vezulluese të jetës së një gruaje!

Ne ju garantojmë cilësi të lartë dhe çmime të mira (çmimi është edhe në varësi të sasisë që do të blini, pasi pluhuri me shkëlqim gjendet edhe në paketime të mëdha). Pluhuri me shkëlqim vjen direkt nga prodhuesi.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€