Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Qëndisma

Qëndisma

Ngjitëse të zeza për thonj Qëndisma Ngjitëse të zeza për thonj
from 0,38 € *
-30%
Glitter Nail Sticker Qëndisma Glitter Nail Sticker
from 0,30 € *
-30%
Stickers Pranvera Qëndisma Stickers Pranvera
from 0,38 € *
-30%
Futbollit thonjsh tattoos Qëndisma Futbollit thonjsh tattoos
from 0,15 € *
3,75 € / 100 g
-29%
Gurë kristal afishe gozhdë Qëndisma Gurë kristal afishe gozhdë
from 0,46 € *
-29%
nded Glamour Nail Sticker Drop Qëndisma nded Glamour Nail Sticker Drop
1,53 € *
-30%
Nail Stickers Neon Qëndisma Nail Stickers Neon
0,76 € *
-30%
Ngjitëse me motive zemre Qëndisma Ngjitëse me motive zemre
from 0,38 € *
-30%
Qëndisma në formë kafkash Qëndisma Qëndisma në formë kafkash
from 0,38 € *
-30%
Film ngjitës për thonj Qëndisma Film ngjitës për thonj
0,38 € *
-30%
Stickers gozhdë trekëndëshe Qëndisma Stickers gozhdë trekëndëshe
from 0,30 € *
-30%
Nail Stickers Stripes Qëndisma Nail Stickers Stripes
from 0,38 € *
-30%
Yll stickers gozhdë holografik Qëndisma Yll stickers gozhdë holografik
from 0,30 € *
-30%
Stickers gozhdë lule ngjyrë Qëndisma Stickers gozhdë lule ngjyrë
from 0,30 € *
-30%
Stickers gozhdë valët Qëndisma Stickers gozhdë valët
from 0,30 € *
-30%
Nail strips Sticker Chrome Qëndisma Nail strips Sticker Chrome
from 0,30 € *
-30%
Bordura për thonjtë Qëndisma Bordura për thonjtë
from 0,30 € *
1,43 € / 100 g
-30%
Ngjitës French Qëndisma Ngjitës French
from 0,46 € *
-29%
Ngjitëse me motive Halloween Qëndisma Ngjitëse me motive Halloween
from 0,30 € *
-30%
Stickers holografik gozhdë Qëndisma Stickers holografik gozhdë
from 0,30 € *
-30%
Ngjitës me motive futbolli Qëndisma Ngjitës me motive futbolli
0,30 € *
-30%
Optikë Nail Sticker 3D Qëndisma Optikë Nail Sticker 3D
from 0,30 € *
-30%
Stickers gozhdë holografik valët Qëndisma Stickers gozhdë holografik valët
from 0,69 € *
-30%
Stickers gozhdë gurë argjendi Qëndisma Stickers gozhdë gurë argjendi
from 0,38 € *
-30%
Gozhdë Glitter harton afishe Qëndisma Gozhdë Glitter harton afishe
from 0,30 € *
-30%
Nail Stickers Bubbles Qëndisma Nail Stickers Bubbles
from 0,30 € *
-30%
Stickers gozhdë Rhinestones Qëndisma Stickers gozhdë Rhinestones
from 0,38 € *
-30%
Nail gjemb lule me buzë artë Qëndisma Nail gjemb lule me buzë artë
from 0,69 € *
-30%
Ornaments Nail Sticker Qëndisma Ornaments Nail Sticker
from 0,30 € *
-30%
Stickers gozhdë verë Qëndisma Stickers gozhdë verë
0,53 € *
-30%
Airbrush Nail Sticker Lule Qëndisma Airbrush Nail Sticker Lule
from 0,38 € *
-30%
Nail Sticker Borders Qëndisma Nail Sticker Borders
0,69 € *
-30%
Efekti stickers gozhdë holografik Qëndisma Efekti stickers gozhdë holografik
from 0,46 € *
-29%
Stickers gozhdë Airbrush Qëndisma Stickers gozhdë Airbrush
0,61 € *
-30%

Nëse doni të bëni diçka të shpejtë, duhet të lyeni thonjtë natyralë apo dëshironi thjeshtë një motiv të bukur, zgjidhja më praktike janë qëndismat. Ngjitëset e vogla funksionojnë si ngjitëset normale: hiqini nga letra mbajtëse, ngjitini, ngjishini pak dhe ja ku janë gati. Kështu ju mund të rregulloni thonjtë tuaj me shpejtësinë e erës pa qenë nevoja të dilni nga shtëpia dhe të shkoni në një studio, ju mund të modeloni thonjtë tuaj në varësi të lukut tuaj ditor apo thjeshtë të eksperimentoni diçka të re. Qëndismat qëndrojnë mbi thonjtë natyralë të lyer ose të palyer si dhe mbi thonjtë artificialë. Nuk ju nevojiten vegla speciale apo pajisje teknike për të aplikuar këto aksesorë mbi thonjtë tuaj, mjafton  vetëm ti ngjitni ato. Me një manikyr transparent sipër ato  janë të mbrojtura dhe rezistojnë gjatë.

Në faqen tonë ju do të gjeni qëndisma për çdo shije. Ne kemi qëndisma të thjeshta prej plastike të bardhë, të cilat duken shumë bukur mbi thonj të errët dhe qëndisma në optike metalike prej fletësh të holla ari. Motive të thjeshta të zeza që duken shumë elegante mbi thonj me manikyr të çelët dhe figurëzat tredimensionale do t’u lënë pa frymë. Motivet janë të shumëllojshme: fansat e luleve, romantikët por edhe fansat e kafkave, fanatikët e futbollit dhe ata që adhurojnë shkrimet aziatike do të gjejnë veten e tyre në faqen tonë. Motivet e krishtlindjeve dhe të Halloween bëjnë të mundur dizenjot stinore të thonjve tuaj.

Sticker janë të thjeshta në përdorim, mjafton të keni pak durim dhe një dorë të qetë për të realizuar motivet e vogla. Nuk është nevoja të jeni artist apo të trajnoheni për të realizuar thonj të bukur me anë të figura të vogla që ngjiten.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€