Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Qëndisma
Halloween stickers të thonjsh në motive mërzitur dhe drithërues 3D
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

3D Designs Nail Art për stickers Halloween me motive drithërues të jetë hit i Halloween. Kjo 3D Halloween Nail Art Designs stickers janë të përsosur artin gozhdë për të zbukuruar thonjtë tuaj.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.3333
Përmbledhje
5
1
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar