Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Qëndisma
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Thonjsh stickers karakteret kineze për dizajn thonjsh individuale
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Art Designs afishe Kinë për dizajn gozhdë profesional në origjinal janë të artit gozhdë trend. Kinë Sticker Nail Art Designs Nail art të cilësisë më të lartë direkt nga prodhuesit janë stickers vetë-ngjitës me shkronja kineze.

- Kineze e artit stickers Nail në origjinal

- Nail Art Designs Sticker Kinë në dizajn të modës

- Përfshirja e emrave të të gjitha motiveve të projektimit gozhdë

- Vetë-ngjitës gozhdë afishe design design gozhdë me shkronja kineze

- Të dhëna për rëndësinë e të karaktereve në fletët ngjitëse

- Nail eingearbeitedem Design 3D me efekt për thonjtë plastike "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.25
Përmbledhje
5
1
4
3
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar