Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Qëndisma
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Thonjsh skull afishe për artin thonjsh një delikate, por e dukshme
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Kafka Sticker Nail Art Designs Nail art është kult spikatur! Nail Nail Art Design Designs stickers kafkë janë të projektimit metalike gozhdë me efekt të mërzitur! Skull Sticker Nail Art Designs me sytë e dreqit e kuqe me ngjyra të ndezura!

- Nail Design Skull Sticker - gjemb Kafka është kult me Efekt metalike-i mërzitur

- Nail Nail Art Design Designs Skull Sticker Nail art është sytë e kuqe të ndritshme me dreq!

- Vetë-ngjitës design gozhdë gozhdë afishe "

Përmasat
+
0.103 Metër (m)
0.068 Metër (m)
0.004 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar