Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Qëndisma
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Argjendi të lirë dhe stickers thonjsh ari në dizajne të ndryshme
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Art Designs argjendi dhe ari janë Sticker për Salons gozhdë me standardet më të larta të artit prirje gozhdë në. USA argjendi Nail Art Designs Sticker dhe ari janë të lehtë për të përfshirë në projektimin gel UV gozhdë ose manikyrin e thonjve.

- Nails Nail Art Design Designs argjendi dhe ari janë Sticker modës diçka tërheqëse për thonjtë tuaj

- Në ari ose argjendi

- design gozhdë risi nga SHBA

- Për përfshirjen e lehtë në hartimin gozhdë xhel "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.3
Përmbledhje
5
3
4
1
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar