Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Shirita vezullues
Temat glitter sigurojë për artin gozhdë dashuroj në thonjtë tuaj
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Fijet flitter vezullim të përfshijë, në mesin e shumë të tjera thonjsh krijimet me trendin e ri në kozmetikë gozhdë. Me këto qepjet e vogla janë thonjtë tuaj të vërtetë diçka tërheqëse. Pikturë ose model thonjtë tuaj ashtu si ju doni dhe pastaj të vënë temat vezullim në bojë lagësht ose në një xhel. Për të futur është mirë të përdorni një shkop druri portokalli lagur me një dizajn të lartë të lehtë për të marrë nga Crucible. Vendi fibrave ngjitur, si e dëshiruar në gozhdë tuaj dhe le të thatë manikyrin e thonjve ose xhel për të kuruar si zakonisht. Pasi kjo është bërë, ju duhet të vulose punën e madhe tuaj vetë-bërë e artit me një pallto të lartë, pallto të qartë ose pallto të lartë. Zgjidh midis njërës prej ngjyrat tuaja të preferuara për këtë, temat magjike stoli e 23 ngjyrave të ofruara nga ne. Ndonjëherë ju mund të zgjedhë për ngjyrat e mëposhtme të jashtëzakonshme: ar, argjend, u rrit, mjegull, ylber ylber ylbertë të gjelbër ose ngjyrë vjollcë ylbertë. Por ju jeni të lirë për të zgjedhur një tingull të thjeshtë, të tilla si e verdhë ose ngjyrë vjollcë. Ne pastaj i shpëtojmë filamente në një tenxhere transparente me 5000 njësi, studio thonjsh cilësisë më të lartë. Le të gamën tonë të gjerë të threads vezullim dhe të bindë porosinë tuaj sot. Le ta dinë se sa jeni të kënaqur dhe shkalla produktet tona direkt. Fijet vezullim janë në dispozicion në barin e gjelbër, nenexhik jeshile, rozë ari, burgundy, ari, të verdhë, argjendi trëndafili, ylber, jeshile, violet ylbertë blu-jeshile, fletët e kontrollit, ylbertë, Royal Blue, ferrë, të purpurt, kafe, holo argjendi, bakri, bojëqielli, bruz, portokalli e verdhë, jeshile errët rozë dhe të verdhë.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.619
Përmbledhje
5
13
4
8
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar