Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Temina
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Temina për thonj, të mëdha
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"sequins Nail,
madhe për zbukuruar thonjtë tuaj. Krijo mbresëlënëse
Nail Design mbi thonjtë artificiale ose natyrore.
Sequins Nail,
të mëdha janë të thjeshta dhe elegante dhe ngjyra e saj është gjithmonë një
Diçka tërheqëse. "WOW" efekti është e garantuar!
Sequins Nail,
të mëdha janë të paketuara të përshtatshme në, kazanët përshtatshëm resealable plastike. "

Përmasat
+
0.032 Metër (m)
0.024 Metër (m)
0.012 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar