Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Unaza për artin e thonjve
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Me cilësi të lartë çift rrotullues shkopi mbajtës për unaza për ndeshjen nailart
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Rrotullim Nail Art Nail art bar për mbështetjen unazat e sallon gozhdë cilësisë më të lartë për mbështetjen e bar rrotullim me unazë pikturuar. Rrotullim Nail Art Nail art bar jastëk për unaza nga prodhuesi gozhdë gisht Nail-Design-Euro-Discount më të lehtë për të kuruar në njësinë shërimin e dritës (gozhdë gisht llamba UV).

Përmasat
+
0.084 Metër (m)
0.048 Metër (m)
0.031 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar