Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Vëthë dhe ushqyes
Art Nail Halloween - Nail Art Kacavjerrës me fantazmat dhe Co
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Fantazmat, shtrigat, pumpkins - me gozhdë artit Halloween është dizajn gozhdë me këtë rast të gjitha bujë. Harton vogla nga kategori depozituesit dhe Martesore sjell në mendje në një çast pamjen e duhur mërzitur në gozhdë xhel. Një vulë siguron të mbajë të gjatë të qëndrueshme dhe efekt të veçantë shkëlqim.
Për të përdorur gozhdë Halloween artit gozhdë është përgatitur si zakonisht dhe të ngritur. Depozituesit mërzitur në planet e detajuara janë të përfshira në shtresën e dispersionit të abetare dhe ulen si të sigurt dhe të qëndrueshme në modelimin. Sfond transparente e formave motivet veprojnë pah si të veçantë dhe profesionale. Në depozituesit ndërtues është i modeluar dhe shërimit. Fundi i modelimit gozhdë formon një vulë si zakonisht. Kjo siguron një sipërfaqe të gozhdë zeroja-rezistente dhe shkëlqim të lartë. Nëpërmjet përdorimit të lustrim këtë vaj është rritur gjithashtu.


Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar